• معرفی هیات مدیره
      • انجمن مباحثه
      •  
        هیئت مدیره

         

        اعضای هیات مدیره دوره پنجم سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد


         

        رئیس هیات مدیره :

         

        محمد شوری زاده                                          ایمیل : Shoorizadeh@gmail.com

         

        نایب رئیس اول و سرپرست دبیرخانه:

         

        مسعود یک کلامی                                         ایمیل : Masoud193@Gmail.com

         

        نایب رئیس دوم :

         

        حمید صالحی فیروزآبادی                                 ایمیل : Hsalehi@Gmail.com

         

        خزانه دار :

         

        حمید رضا جعفریان مقدم                                 ایمیل : Hamid.Jafarian@pdnsoft.com

         

        دبیرخانه :

         

        جواد عصمتی                                               ایمیل : info@Yazd.Irannsr.Org
         

         

        اعضای هیات مدیره

         

        شاخه شرکت ها :
        حمیدرضا کوفه                                             ایمیل : Info@tiamnet.com
        محمود بخشایش                                           ایمیل : Mrd6081@gmail.com
        علیرضا کاظمی                                             ایمیل : Kazemi@sain.ir
        احسان فرشادی                                            ایمیل : Farshadi@saafaa.ir
        محمدعلی سعادت جو                                     ایمیل : Jabersaadatjoo@Gmail.com

         

        اعضای علی البدل

         

        حامد حسن زاده                                           ایمیل : Hamed.hasanzadeh@Gmail.com
        علیرضا محمد زاده                                         ایمیل : Cto@kaipod.ir
         

         

         


         

        شاخه مشاورین

         

        سید محمد کلانترزاده                                     ایمیل : Smkt1349@Yahoo.com
        محمدرضا دهقانی محمودآبادی                           ایمیل : Mohammad347@Gmail.com

         

        عضو علی البدل

         

        سید علی آیت الهی                                        ایمیل : Seyed.ali2010@Gmail.com
         
         

        شاخه فروشگاه ها

         

        ابوالفضل شمسی نیا                                        ایمیل : Shams1020@Gmail.com
        محمد حسن فلکیان                                       ایمیل : Mh.falakian@Gmail.com
        علی محمد فرزان نژاد                                     ایمیل : Info@soratsystem.com
         

        بازرس
        محمد علی لسان صدق (اصلی)
        مجید اسعیلی (علی البدل)
         

         

         
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد می باشد.
مجری: پورتال سامان