• جلسه چگونگی اعطای تسهیلات و جذب سرمایه گذار

    کد: 22200
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 566
    جلسه ای پیرامون چگونگی اعطای تسهیلات و جذب سرمایه گذار برای پروژه ها وطرحهای در دست اقدام استان در حوزه فناوری اطلاعات ، تولید نرم افزار ، اپ ها ، بازیهای رایانه ای و انیمیشن

    اطلاعیه مهم  

    قابل توجه شرکتهای فناوری اطلاعات استان

     به آگاهی می رساند جلسه ای پیرامون چگونگی اعطای تسهیلات و جذب سرمایه گذار برای پروژه ها وطرحهای در دست اقدام استان در حوزه فناوری اطلاعات ، تولید نرم افزار ، اپ ها ، بازیهای رایانه ای و انیمیشن با سرفصل های ذکر شده در ذیل در روز شنبه مورخ بیستم آذر ماه راس ساعت 12:15 در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری اقبال  برگزار می گردد. از همه شرکتهای فناوری اطلاعات استان دعوت می شود به منظور استفاده از فرصتهای مطرح شده در جلسه مذکور حضور بهم رسانند:
    1.  بررسی چگونگی  حضور شرکت همراه وس در یزد جهت سرمایه گذاری بر روی محصولات  استان ، در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل، تولید محتوا و انیمیشن. 
    مزید اطلاع آنکه ، شرکت همراه وس یکی از بزرگترین اگریگیتورهای همراه اول در زمینه خدمات ارزش افزوده است که با هماهنگی و همت ، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جهت سرمایه گذاری و بازارسازی بر روی محصولات مطرح در روز دوشنبه 22 آذر در یزد حضور خواهند داشت.شرکتهایی که در جلسه روز شنبه جهت جذب سرمایه گذار اعلام آمادگی کنند پس از تایید اولیه، در روز دوشنبه برای ارائه محصول خود نشست اختصاصی با سرمایه گذار  خواهند شد.

    2.  تسهیلات صندوق حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) 
    با پیگیری های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان صندوق صحا بودجه ای را برای اعطای تسهیلات به شرکتهای فناوری اطلاعات استان یزد ،  اختصاص داده است که کارگروه بررسی و تایید طرح ها نیز در استان تشکیل خواهد گردید 
    در خصوص چگونگی اعطای تسهیلات و فرآیند اخذ نیز در این جلسه توضیحاتی ارائه خواهد شد . لازم بذکر است که 
     صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (شرکت مادر تخصصی- سهامی خاص)، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت است که فعالیت خود را به‌صورت اعطای تسهیلات با نرخ ترجیحی به افراد حقیقی یا حقوقی آغاز نموده است. 
    در این جلسه سرکار خانم مهندس فداکار مدیرکل محترم اداره کل فناوری اطلاعات وارتباطات استان یزد وهمکاران ایشان و همچنین جناب آقای مهندس فرهنگ نیا مدیر مرکز رشد استان نیز حضور خواهند داشت . 
    لطفأ در صورت تمایل به حضور در جلسه یادشده مراتب را به دبیرخانه سازمان برای انجام هماهنگی های بعدی اعلام فرمائید . 
    شماره تلفن دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه استان : 37256041
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر: